در ازدحام این همه ظلمت بی عصا

چراغ را هم از من گرفته اند

اما من

دیوار به دیوار

از لمس معطر ماه

به سایه روشن خانه باز خواهم گشت

پس زنده باد امید !

سید علی صالحی

بذر امید تن درست

بذر امید تن درست به سفارشات اینترنتی تن درست اضافه شده و شما همراهان گرامی میتوانید با کاشتن بذر به کمک آموزش زیر و ارسال تصویر آن از طریق فرم سمت راست  از کدهای تخفیف متنوعی بهره مند شوید.

نحوه کاشت

آموزش کاشت بذر ریحان : اولین نکته ای که باید برای کاشت و پرورش ریحان داخل گلدان یا باغچه در نظر بگیرید،

انتخاب بذرهای سالم و استاندارد است که آنها را باید یک روز قبل از کاشت در مقداری آب ولرم بریزید. شما می توانید بذر ریحان را بین ۸ ساعت تا سه روز در آب نگه دارید تا خوب و کامل متورم شوند. مرحله بعد انتخاب گلدان مناسب است که باید آن را تا ارتفاع ۱۵ سانتی متری با مخلوط خاک باغچه و خاک برگ پر کنیم.

حالا نوبت به کاشت ریحان می رسد، در این مرحله ابتدا بذرها را از آب بیرون آورده و به روی یک پارچه یا روزنامه قرار می دهیم تا به خوبی نم آنها گرفته شود. بذرها را حداکثر در عمق ۵/۰ تا ۱ سانتیمتری، با فاصله ۱۵ سانتی متری روی سطح خاک می پاشیم و روی بذرها را با کمی خاک می پوشانیم. نکته: توجه داشته باشید که اگر اندازه بذر دو میلی‌متر باشد، شما باید حداکثر دو میلی‌متر روی آن را با خاک بپوشانید. بعد از انجام صحیح این مرحله، سطح گلدان را با یک برگ روزنامه می پوشانیم تا بذرها کامل زیر روزنامه قرار بگیرند. شما باید هر روز ۲ تا ۴ بار روی گلدانی که بذرهای ریحان را کاشته اید با یک آب پاش کوچک آب بریزید تا سطح آن کاملا خیس شود و گلدان را ۲ تا ۵ روز در گرم ترین جای ممکن قرار دهید. فراموش نکنید که وقتی ریحان جوانه زد، نباید اجازه دهید خاک خشک شود و باید هر روز آبیاری انجام دهید.

ارسال تصاویر

شرایط مسابقه

۱- تصویر ارسالی باید ابعاد مربعی داشته باشد (ترجیحا سایز ۱۰۰۰*۱۰۰۰)

۲- تصویر باید نهایت تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه برای ما ارسال شده باشد.

۳- هدف این طرح کاشته شدن جوانه های امید است و الزامی برای استفاده از دانه های بذر امید تن درست وجود ندارد و شما همراه گرامی تن درست میتوانید تصویری از بذر دلخواه کاشته شده خود برای ما ارسال کنید .

 

جوایز

۱- ۵ کد تخفیف ۱ میلیون تومانی

۲- ۱۰ کد تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی

۳- ۱۵ کد تخفیف ۲۰۰ هزار تومانی

خرید اینترنتی از وب سایت تن درست

تصویرهای ارسالی شما

این بخش به زودی فعال خواهد شد